Aktualitātes

15.02.2017
Vakance Juridiskā nodaļā

Aicinām savam kolektīvam pievienoties Juridiskās nodaļas vadītāju (pilna slodze, uz noteiktu laiku, aptuveni 2 gadi)
>>>

15.02.2017
Šodien zinātniskajā institūtā BIOR ēnu diena

Zinātniskajā institūtā BIOR  ieradās 14 skolēni no Rīgas, Preiļiem, Olaines, Jelgavas, Daugavpils, Iecavas, Mālpils. Vislielākā interese bija ēnot ķīmijas, mikrobioloģijas un veterinārmedicīnas pētniekus un ekspertus.

>>>

13.02.2017
Zinātniskajā institūtā “BIOR” 15. februārī norisināsies Ēnu diena

Zinātniskais institūts „BIOR” jau vairākus gadus piedalās Ēnu dienās, kas Latvijā tradicionāli norisinās februāra vidū, un ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras un izglītības programmas aktivitāte. Šogad zinātniskajā institūtā “BIOR” Ēnu diena notiks 15. februārī no plkst. 10:00 līdz 14:00.

>>>

10.02.2017
Zinātniskā institūta BIOR laboratorisko pakalpojumu klāsts Valmierā, Liepājā, Daugavpilī un Rēzeknē paliek bez izmaiņām

Vēlamies informēt iedzīvotājus un klientus par to, ka Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts BIOR joprojām ir akreditēta laboratorija un turpina paraugu pieņemšanu Latvijas reģionos tāpat kā līdz šim. BIOR laboratorijas veic pārtikas produktu, veterinārmedicīnas, dzīvnieku barības, no apkārtējās vides un cilvēka ņemtu paraugu testēšanu.

>>>

26.01.2017
25.janvārī zinātniskajā institūtā BIOR notika preses konference par pētījumiem saistītiem ar Latvijas iedzīvotāju pārtikas patēriņu un par programmas “Augļi skolai” izvērtējumu

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts BIOR veic nozīmīgus Latvijas iedzīvotāju pārtikas patēriņa pētījumus dažādām iedzīvotāju grupām, lai noskaidrotu Latvijas iedzīvotāju uztura paradumus un novērtētu ar tiem saistītos riskus.

>>>

Visas aktualitātes  

Apmeklētākās saites:

 

Saņem jaunumus e-pastā

Norādiet savu e-pasta adresi zemāk esošajā laukā, lai turpmāk saņemtu aktualitātes no "BIOR"

Nevēlies vairs saņemt jaunumus?

Aptauja

Kuras mūsu mājas lapas sadaļas Jūs visbiežāk apmeklējat?

Aptauju arhīvs