Aktualitātes

17.05.2017
AAE un Dubajas pašvaldību interesē sadarbība ar zinātnisko institūtu BIOR

Ceturtdien, 18. maijā, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā BIOR ieradīsies Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) Starptautiskā akreditācijas centra vadītāja Amina Ahmed Mohammed un centra pārstāvji, kā arī Dubajas pašvaldības vadība, lai iepazītos ar zinātniskā institūta BIOR laboratorisko kapacitāti un  pārrunātu iespējamo turpmāko sadarbību lauksaimniecības un pārtikas produktu sertifikācijas jomā.
>>>

17.05.2017
Uzbekistānas senāta priekšsēdētāja vizītes ietvaros zinātniskajā institūtā BIOR šodien parakstīts sadarbības memorands

Šodien zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Uzbekistānas delegācija viesojās Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā BIOR.  Tikšanās laikā tika parakstīts memorands starp Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu “BIOR” un Uzbekistānas augļu un ogu nozares asociāciju “O’zbekoziqovqatzaxira” par sadarbību un atbalstu ar apmācībām saistītos jautājumos, kā arī konsultācijām laboratoriskās infrastruktūras izveidē. 

>>>

15.05.2017
Uzbekistānas senāta priekšsēdētāja vizītes ietvaros zinātniskajā institūtā BIOR trešdien, 17.maijā plānots parakstīt sadarbības memorandu

Trešdien, 17.maijā  pulksten 11:15 Uzbekistānas delegācija viesosies Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā BIOR (Lejupes iela 3, Rīga).  

>>>

14.05.2017
Šonakt Lilastes ezera kanālā vandāļi izpostījuši zvejas rīkus, kas tika izlikti zinātniskās zvejas nolūkos zušu pētniecībai

Naktī no 14. uz 15. maiju, tika neglābjami bojāts uzņēmuma “Zītars” zvejas rīks, kas tika izvietots Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR Zivju resursu pētniecības departamenta monitoringa programmas ietvaros.

>>>

Visas aktualitātes  

Apmeklētākās saites:

 

Saņem jaunumus e-pastā

Norādiet savu e-pasta adresi zemāk esošajā laukā, lai turpmāk saņemtu aktualitātes no "BIOR"

Nevēlies vairs saņemt jaunumus?

Aptauja

Kuras mūsu mājas lapas sadaļas Jūs visbiežāk apmeklējat?

Aptauju arhīvs